Маразм крепчает. Свидетели Богатыревой подали в суд на активистов

Дo рeчі, нaвіть нe стaття, a нeвeличкий aбзaц, в якoму вкaзaнo, щo Підтуркін був мeдeкспeртoм тa рaдникoм Рaїси Бoгaтирьoвoї із зaкупівeль у 2011-2013 рoкax. Нaгaдaю, сaмe чeрeз сxeми тa злoвживaння під чaс дeржзaкупівeль у МOЗ Бoгaтирьoвa пeрexoвується від слідствa тa укрaїнськиx прaвooxoрoнців.
Сaмe тaм вирішувaлися питaння учaсті в мeдичниx дeржaвниx тeндeрax Укрaїни.
Люди, які зaрoбляли нa смeртeльнo xвoриx людяx, не сидять у в’язницях, а хочуть позбутися активістів, які боролися з ними, та повернутися на свої «хлібні» місця.
Дмитро Підтуркін на круглому столі «Прозорістьдержавних закупівель 2013″ за участю МОЗ тагромадських організацій
 Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення 
Як майстер на всі руки Підтуркін в медичних тендерах розібрався швидко. Для МОЗ така оперативність та технологічність була дивиною. В одному з його кабінетів сіло кілька розумних хлопців з макбуками, які «творили» нескінченні екселівські таблиці. Як і новий вимір комунікації з громадськими організаціями.
Тепер Підтуркін подав на нас до суду, бо, виявляється, ніколи не працював з Богатирьовою.
Несе «свою експертизу» в люди. Наприклад, Галина Довганчин, яка була начальником управління закупівель МОЗ при Богатирьовій, після революції балотувалася до Київради, а зараз як експерт їздить по регіонах, навчаючи регіональних представників закладів охорони здоров’я, як правильно проводити закупівлі.
Саме ці слова призвели до «погіршення самопочуття, зміни звичного укладу життя» та «душевних страждань» Підтуркіна.
Моя стаття «Як фармацевтичні ділки дискредитують міжнародні організації, що закуповують ліки» мала неабиякі наслідки для Підтуркіна: «призвела до втрати близьких та друзів, з якими був знайомий багато років, призвела до сильних хвилювань» — так він пише у своїй позовній заяві.
* * *
Маразм міцнів
Колонка є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
 Натисніть для збільшення
Вони намагаються дискредитувати активістів, міжнародних партнерів, міжнародні закупівлі та повернути мільярди гривень у стіни МОЗ, де їх дуже вправно витратять на закупівлю ліків, як це робилося за часів Богатирьової.
 Натисніть для збільшення
Проте кабінет номер 37, у якому сидів Підтуркін, був добре відомий всім учасникам ринку.
Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Все про: Минздрав, лекарства, корупція Точка зору редакції «Економічної правди» та «Української правди» може не збігатися з точкою зору автора.
Ці групи формували перелік ліків, які пізніше купувалися за кошти державного бюджету, в розкраданні якого і звинувачують Богатирьову. Підтуркін, окрім того, що був радником Богатирьової, входив мінімум у дванадцять робочих груп, що розробляли документацію з лікарських засобів та номенклатур.
Тоді ми перебували по різні сторони барикад: він був помічником найвпливовішої людини в МОЗ, а ми просили якомога швидше провести тендери та купити якісні ліки. Ігор Щедрін, з яким я познайомилася в кабінеті у Підтуркіна в його фірмі «Менеджмент консалтинг груп», став борцем за справедливість.
Однак всі дані про це зараз зачищені, а журнали відвідувань МОЗ до 2014 року, за даними охорони, знищені.
Чвс від часу він вислуховував пацієнтів, яким купують не той препарат, нервував, коли буйні пацієнти влаштовували акції під МОЗ або звинувачували міністра в розкраданні грошей.
Саме так — це не галюцинація та не параноя після Революції гідності, а факт.
 Натисніть для збільшення
Підтуркін, «сірий кардинал» тендерних закупівель ліків у Міністерстві охорони здоров’я часів Богатирьової, стверджує, що ніколи не працював у цьому міністерстві, а був просто «радником», що не впливало на закупівлі.
Рукописи не горять
Зараз Ігор намагається довести неефективність міжнародних закупівель і показати, що МОЗ за часів його колишнього шефа Підтуркіна проводило їх краще.
Якщо ви стикалися з Дмитром Підтуркіним під час його роботи в МОЗ і готові свідчити в суді, повідомте мені. P.S. Бо цей дощ — надовго.
Однак потім, після Революції гідності, його команда вправно перевдяглася у вишиванки та намагається щосили дорватися назад до влади, показати «нові обличчя» в боротьбі за справедливість та проти корупції.
Контрреволюція йде повним ходом. На жаль, люди, які повинні сидіти за ґратами, нікуди не поділися, і це півбіди! Витрачаються величезні кошти на дискредитацію активістів та покращення іміджу колишніх ділків. Люди, які «нічого не крали», роблять усе, аби повернутися на свої місця.
Мова йде про круглу суму — 100 млн дол, які, по суті, викрадалися з держбюджету щорічно. А на сайті СБУ вказано, що саме під час присутності Підтуркіна як радника МОЗ «службові особи одного з найбільших дистриб’юторів фармацевтичної продукції постачали ліки на замовлення МОЗ за цінами, завищеними на 20-40%».
До речі, порівняння закупівельних цін в регіонах показує набагато більші зловживання там, ніж на центральному рівні.
 Натисніть для збільшення
Ольга Стефанишина, исполнительный директор БФ «Пациенты Украины», ЮКАБ

Колонки автора

Рынок лекарств в Украине: дерегулирование или кастрирование

Как фармацевтические дельцы дискредитируют международные организации, которые закупают лекарства

Команда колишнього міністра охорони здоров’я, прихильниці коштовних сумочок Раїси Богатирьової, яка розшукується Інтерполом за розтрату державного майна в особливо великих розмірах, подала в суд на активістів.
Крім того, Дмитро «радив» «Укрзалізниці», як правильно проводити тендери. Саме з цього і почалося наше з ним знайомство.
На усіх заходах упродовж 2011-2012 років Підтуркін презентував офіційну позицію МОЗ, але тепер нам закидають те, що ця людина не мала жодного стосунку до міністерства та до тодішнього міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової.
Газета «Ваше здоров’я», №3-4 від 23 січня 2015 року
Так от: МОЗ делегувало саме Дмитра Підтуркіна. Тоді крім наших експертів ми написали лист у МОЗ з проханням делегувати відповідного фахівця Тендерного комітету. У далекому 2011 році ми організовували тренінг для членів нашого фонду. Тема — як МОЗ проводить тендери.
Саме Підтуркін тоді виконував роль такого комунікатора.
Нижче — позов до суду на активістів БФ «Пацієнти України» та «Центру протидії корупції» від Дмитра Підтуркіна, радника Богатирьової і бізнес-партнера її першого заступника Романа Богачова, який був головою Тендерного комітету МОЗ.
Натисніть для збільшення 
На них присутні всі ключові гравці ринку державних закупівель: Роман Богачов, голова тендерного комітету МОЗ, Галина Довганчин, начальник управління державних цільових програм та державних закупівель МОЗ, і Дмитро Підтуркін. Ось фото з кількох спільних засідань за участю Підтуркіна.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.